Hakkımda

Mustafa OKUR

1984 Ankara doğumlu aslen Yozgat / Sorgunluyum. 
Yaşantımın büyük bir bölümü dijital içerik üretmekle geçiyor. Kurumsal kimlik çalışmaları, mobil uygulama tasarım ve kodlamaları, web sitesi tasarımı yanı sıra, ajansalara freelancer olarak destek vermekteyim.

I was born in 1984 in Ankara.
Much of my life is spent on producing digital content. In addition to corporate identity studies, mobile application design and coding, website design, I support agencies as freelancers…

Becerilerim

Web Design

Kişisel ve Kurumsal Web siteleri başta olmak üzere E-Ticaret siteleri üzerine hizmet vermekteyim. Kullandığım başlıca teknolojiler; PHP, JavaScript, HTML5 ve Mysql

Front-End ve Back-End olarak hizmet vermekteyim.

Development

Kurumsal kimlik ve markalaşma yünündeki faaliyetlerinizi hızlı bir şekilde yönetir, amaca uygun doğru bir imajla rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlarım.

Tüm dijital çalışmalarınızda stratejik ortağınız olacağım.

Photography

İlk zamanlar hobi olarak başladığım fotoğrafçılığı, zaman içinde işimin bir parçası olması sebebiyle daha da ileriye taşıyıp eğitimini aldım. Ürün fotoğrafçılığı ve Foto Manipülasyon alanlarında çalışmalarım mevcuttur.

Marketing

E-Ticaret sitelerinizin optimizasyonunu (SEO, Ürün Yönetimi, Müşteri Yönetimi, Stok Yönetimi, Kampanya Yönetimi ve Rakip / Pazar Analizi) baştan sonra yapıp, satış stratejinizi geliştirerek, cirolarınıza katkı sağlıyorum.

Genellikle çalışmalarım proje bazlı olup uzun soluklu işlerde ise her iki tarafıda bağlayıcı sözleşme esastır.

Digital Strategy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse quis sagittis nunc, sed pulvinar quam. In hac habitasse platea dictumst. Etiam dignissim arcu in massa hendrerit venenatis. Donec vel justo pulvinar, dictum nisi eget, faucibus elit. Sed nisi sem, ornare vitae urna in, laoreet fringilla purus.